شماره 31 مجله بین المللی و علمی پژوهشی دراسات فی اللغة العربیة و آدابها منتشر شد

با همکاری دانشگاه تشرین سوریه؛

شماره 31 مجله بین المللی و علمی پژوهشی دراسات فی اللغة العربیة و آدابها منتشر شد

سی و یکمین شماره مجله بین المللی و علمی پژوهشی «دراسات فی اللغة العربیة و آدابها» منتشر شد.

شماره 31 مجله بین المللی و علمی پژوهشی دراسات فی اللغة العربیة و آدابها» (ISC) که از سوی دانشگاه سمنان ایران با همکاری دانشگاه تشرین سوریه منتشر می گردد به چاپ رسید و در پایگاه اینترنتی این مجله به آدرس lasem.semnan.ac.ir  انتشار یافت.

  این مجله  بین المللی علاوه بر پایگاه رسمی خود در پایگاه‌های معتبر دیگری از جمله

ISC ,SID , Magiran ,Noormags, Google Scholar

نمایه‌سازی می‌گردد و توانسته است از سوی پایگاه علمی «معامل التأثیر العربي » وابسته به اتحادیه دانشگاه‌های جهان عرب در مصر برای دو سال پیاپی ضریب تأثیر بسیار بالایی را کسب کند.

شایان ذکر است پژوهشگران بسیاری از دانشگاه‌های مختلف ایران و بیشتر کشورهای اسلامی از جمله سوریه، عراق، اردن، سودان، الجزایر، مصر، عربستان، اندونزی و... مقالات پژوهشی خود را به منظور ارزیابی و چاپ برای این مجله‌ی علمی پژوهشی معتبر ارسال نموده و از سال 2010م تاکنون 30 شماره از این مجله از سوی انتشارات دانشگاه سمنان به زیور طبع آراسته گردیده است.

  کلیه علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی این مجله به آدرس (lasem.semnan.ac.ir) با ثبت نام در این پایگاه، متن کامل مقالات این شماره و شماره‌های قبلی را مشاهده و دریافت نمایند و نسبت به ارسال مقالات پژوهشی خود به این مجله از طریق همان سایت اقدام نمایند. ی

 مشاهده مقالات شماره 31 مجله دراسات في اللغة العربیة وآدابها

کلمات کلیدی
علی ضیغمی
تهیه کننده:

علی ضیغمی

0 نظر برای این محتوی وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *